Bu kampanyanın süresi bitmiş!

Taksitli PlayStation 4 500 GB Avantajlı Paket Kampanyası


81,9 TL / AY Fırsatı Yakala

Superonline Fiber’liler oyunun keyfini PlayStation 4 ile çıkarıyor!


 • Geçerlilik Tarihi : 01-02-2020
 • Kategori : Fiber
Cihaz​Taahhüt Süresi​​​Yeni Aboneler için tahsil edilecek  peşinat bedeli** Yeni Aboneler için Aylık Cihaz Bedeli**
​Abonelik yaşı 1 (bir) aydan kısa süreli Yeni Aboneler için peşinat bedeli*Abonelik yaşı 1 (bir) aydan kısa süreli Yeni Aboneler için aylık cihaz bedeli*​Mevcut Aboneler için Aylık Cihaz Bedeli* Toplam Cihaz Bedeli*​
PlayStation 4 500GB Avantajlı Paket​​​ ​​24 ay982,80 TL​​40,95 TL​982,80 TL​​40,95 TL81,90 TL​1.965,60 TL​
12 ay​911,40 TL​75,95 TL​911,40 TL​​​75,95 TL​151,90 TL1.822,80 TL

*Abonelik yaşı 1 (bir) aydan kısa süreli olan (henüz ilk faturası çıkmamış) müşteriler için cihaz’ın toplam bedeline bakılmaksızın, kampanya kapsamında seçilen cihazın toplam tutarının yarısı kredi kartından tek seferde çekildikten sonra kalan tutar taahhüt süresine bölünerek aylık olarak faturaya yansıtılacaktır.
*** Altı (6) fatura döneminden az süredir aboneliği devam eden müşterilerin ve yeni müşterilerin, toplam cihaz tutarının yarısının kredi kartından​ çekildikten sonra kalan tutar taahhüt süresine bölünerek aylık olarak faturaya yansıtılacaktır.
***Kampanya fiyatlarına tüm vergiler dahildir.

​12 ve 24 aya varan taksit imkânları ile PlayStation 4 500GB Avantajlı paket Superonline’da!

Cihaz Özellikleri

Ana işlemci​Tek yongalı özel işlemci​
CPU​x86-64 AMD "Jaguar", 8 çekirdek​
GPU​​1.84 TFLOPS, AMD Radeon tabanlı grafik motoru
Bellek
GDDR5 8 GB​
​Depolama boyutu​500 GB
​Dış boyutlar​Yaklaşık 265 × 39 × 288 mm (çıkıntılı parçalar hariçtir)
​AğırlıkYaklaşık 2.1 kg​
​BD/DVD sürücüsü (salt okunur)​BD × 6 CAV, DVD × 8 CAV
Giriş/Çıkış​​Süper Hızlı USB (USB 3.1 1. Nesil) bağlantı noktası × 2 AUX bağlantı noktası × 1
​Ağ​Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T) ×1 IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
​Bluetoothv4.0​
​Güç​AC 100-240 V, 50/60 Hz
​Güç tüketimi​Maks. 165 W
​Çalışma Sıcaklığı​5ºC – 35ºC
AV çıkışı​​HDMI çıkış bağlantı noktası (HDR çıkışı desteklenir)
Güç tüketimi​Maks. 165 W​
Çalışma Sıcaklığı​​5ºC – 35ºC
​AV çıkışı​HDMI çıkış bağlantı noktası (HDR çıkışı desteklenir)​
 • ​Kampanya 1.02.2018 -  31.12.2018 tarihleri arasında geçerli olup kampanya kapsamında sunulan cihazlar stoklar ile sınırlıdır.
 • Kampanyadan Turkcell Superonline’ın mevcut ve yeni fiber müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için müşterinin Turkcell Superonline’a vadesi geçmiş ve ödenmemiş faturası bulunmamalıdır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut Turkcell Superonline müşterilerinin, kampanya şartlarını okumuş, taahhütnameyi kabul ederek imzalamış ve T.C. kimlik numaralarını yazılı olarak ibraz etmiş olmaları gerekmektedir. Turkcell Superonline’a yeni müşterilerin T.C. kimlik numarasını içeren kimlik belgeleri ile birlikte abonelik sözleşmelerini de eksiksiz doldurmuş ve imzalamış olmaları gerekmektedir.
 • Müşterinin 1’den (birden) fazla aboneliği olsa bile müşteri, toplamda yalnızca 1 (bir) oyun konsol ürünü satın alabilir.
 • Abonelik yaşı 1 (bir) aydan kısa süreli olan (henüz ilk faturası çıkmamış) müşteriler için cihaz’ın toplam bedeline bakılmaksızın, kampanya kapsamında seçilen cihazın toplam tutarının yarısı kredi kartından tek seferde çekildikten sonra kalan tutar taahhüt süresine bölünerek aylık olarak faturaya yansıtılacaktır.​
 • Altı (6) fatura döneminden az süredir aboneliği devam eden müşterilerin ve yeni müşterilerin kampanya kapsamında ilgili cihaz bedelinin yarısının Turkcell Superonline’ın anlaşmalı olduğu bankaların kredi kartı ile 3 / 6 / 9 ay kadar taksitlendirilerek ödenmesi zorunludur. Bedelin kalan yarısı müşterilerin kampanya taahhüt süresine bölünerek aylık faturalandırılacaktır..
 • Kampanyadan yararlanan müşterilerin Taksitli PlayStation4 500GB Avantajlı Paket Kampanyası kapsamında verilen oyun konsolu taksitleri, seçmiş ve kullanmakta oldukları hız / kota paketlerinin aylık ücretleri yanında abonelik faturasında ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Yabancı uyruklu müşterilerin bu kampanyadan yararlanabilmesi için öncelikle; kampanya başvurusu sonrası talep girişi tamamlandıktan sonra müşteriye gönderilecek SMS bilgilendirmesine istinaden 2(iki) iş günü içinde kampanya kapsamında seçilen cihazın  toplam tutarının yarısı kredi kartı ile ödeme alınan online kanallardan ya da kredi kartı ile Turkcell Superonline bayileri üzerinden peşin olarak ödenmesi gerekmektedir. İlgili tutar ödendikten sonra müşteriye SMS ile tekrar bilgilendirme yapılacaktır. Müşterinin seçtiği bu cihazın kalan bedeli ise Taahhüt Süresine bölünerek aylık olarak faturasına yansıtılacaktır. İşbu maddede belirtilen ödemenin belirtilen sürede yapılmaması durumunda ise kampanyaya katılma talebi iptal olacaktır. 
 • Müşteri, Taksitli PlayStation4 500GB Avantajlı Paket kapsamındaki taahhüdünü taahhüt süresi dolmadan bozar ya da Turkcell Superonline’dan aldığı internet hizmetini sonlandırırsa Turkcell Superonline, müşterinin hali hazırda yararlanmakta olduğu kampanyaya ilişkin imzaladığı taahhütnamede yer alan kampanya iptal bedeli dışında kampanya iptal bedeli olarak müşterinin kampanya kapsamında almış olduğu cihazın toplam satış bedelinden o tarihe kadar ödediği taksitlerin mahsup edilmesi sonucu hesaplanacak kalan bedel müşteriye fatura edecek, müşteri bu bedeli Turkcell Superonline’a fatura üzerinde yer alan son ödeme tarihine kadar ödeyecektir.
 • Turkcell Superonline, Taksitli PlayStation4 500GB Avantajlı Paket Kampanyası ile birlikte yararlanılabilecek diğer kampanyaları belirleme hakkına sahiptir.
 • Müşteriler kampanyaya 0532 532 00 00 arayarak, (Superonline Müşteri Hizmetleri), tüm Turkcell Superonline İletişim Merkezleri, Turkcell Superonline Yetkili Satış Noktaları ve TIM-YTSN’ lerden katılabilir.
 • Hali hazırda taksitli olarak diğer cihaz kampanyalarından yararlanan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanamaz.